0212 211 33 33 PBX

Hemoroidsiz bir yaşam seçmek için, bizi arayın.

Ekibimiz

Ekibimiz

OP. DR. ALİ TUĞRUL KADIOĞLU VE PROKTOLOJİ EKİBİ


Op. Dr. Ali Tuğrul KADIOĞLU

Saint Benoit Fransız Lisesi'nin ardından, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde Genel Cerrahi eğitimini tamamlamıştır. Bakırköy Hükümet Tabipliği, İstanbul İl Sağlık Md. Muavinliği ve İstanbul İl Sağlık Tedavi Kurumlar Şube Başkanlığı görevlerini yapan Dr. Ali Tuğrul Kadıoğlu, 1989 yılından beri Özel Kadıoğlu Hastanesi’nde Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Cerrahi Uzmanı olarak görevini sürdürmektedir. Yabancı dilleri İngilizce ve Fransızca olan Dr. Ali Tuğrul Kadıoğlu, Türk Tabipler Birliği üyesidir.

Uzm. Dr. Ahmet Kadri KANBUR

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde İç Hastalıkları Uzmanlığı eğitimini tamamlamıştır. 2007 yılından beri Özel Kadıoğlu Hastanesi’nde, İç Hastalıkları Uzmanı olarak görevini sürdürmektedir. Yabancı dili İngilizce olan Dr. Ahmet Kadri Kanbur, Türk Tabipler Birliği ve Kemav Vakfı üyesidir.

Uzm. Dr. Hüseyin Yavuz KAYNAR

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde Anestezi ve Reanimasyon Uzmanlığı eğitimini tamamlamıştır. 1989 yılından beri Özel Kadıoğlu Hastanesi’nde Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı olarak görevini sürdürmektedir. Yabancı dili İngilizce olan Dr. Hüseyin Yavuz Kaynar, Türk Tabipler Birliği üyesidir.

Uzm. Dr. Nusret HALİLOĞLU

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Radyoloji Uzmanlığı eğitimini tamamlamıştır. 2011 yılından beri Özel Kadıoğlu Hastanesi’nde, Radyoloji Uzmanı olarak görevini sürdürmektedir. Yabancı dili İngilizce ve Yunanca olan Dr. Nusret Haliloğlu, Türk Tabipler Birliği ve Türk Radyoloji Derneği üyesidir.

Uzm. Dr. Nedim POLAT

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olup, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Patoloji Uzmanlığı eğitimini tamamlamıştır. 2009 yılından beri hastanemiz patoloji hizmetini Dr. Nedim Polat’a ait Polat Patoloji’den almaktadır.

Makbule YEŞİLBAŞ

Amiral Bristol Hemşirelik Okulu'ndan mezun olmuştur. 1982 yılında Özel Kadıoğlu Hastanesi’nde ameliyathane hemşiresi olarak göreve başlamış, 1985 yılından beri Genel Koordinatör olarak görevini sürdürmektedir. Proktoloji ekibinin koordinasyonu ve hasta memnuniyetinin sağlanması, birçok kalite belgelerine sahip olan Makbule Yeşilbaş tarafından sağlanmaktadır.

Tahir YENİGÜN

Samsun 19 Mayıs Sağlık Meslek Yüksekokulu’ndan mezun olmuştur. 2004 yılından beri Özel Kadıoğlu Hastanesi’nde, acil tıp teknikeri olarak görevini sürdürmektedir. Proktoloji hastalarının ameliyat öncesi ve sonrası takiplerini yaparak, Op. Dr. Ali Tuğrul Kadıoğlu’na yardımcı olmaktadır.

Selçuk KÖSEOĞLU

Kadıoğlu Hastanesi çalışan üyelerinden olup, uzun süredir hastanemizde hizmet vermektedir. Op. Dr. Ali Tuğrul Kadıoğlu tarafından proktoloji ünitesi ile ilgili özel olarak yetiştirilerek ekibe katılmıştır. 18 yıldır çalışma hayatını bizimle devam ettiren Selçuk Köseoğlu, proktoloji ekibinde ameliyathane teknisyeni olarak görev almaktadır.